Тернополь- Наш Город
 

Городской портал Тернополя : Гостям Тернополя, Развлечения в Тернополе : Кредит на картку від «ШвидкоГроші»

Кредит на картку від «ШвидкоГроші»

Кредит на картку від «ШвидкоГроші»

Карткові позики вже давно використовуються у банківському кредитування та ще більш затребуваними вони стали у мікрокредитуванні, яке надає компанія «ШвидкоГроші». Використовувати кошти, отримані таким чином, достатньо зручно, так як не потребує носити з собою готівку, а залишає можливість розраховуватися карткою у будь-якому магазині. Великою перевагою кредита на картку є можливість витрачати його на придбання товарів в інтернет-магазинах та інших онлайн-сервісах без необхідності вносити кошти через термінал.

Чому картковий кредит від «ШвидкоГроші» вигідний
Безготівкове кредитування використовується і макрофінансовими організаціями, і банками, які мають різні вимоги до Клієнтів, що бажають отримати кошти. Банківська позика більш орієнтована на перевірених позичальників, які вже повертали гроші і не мали з цим проблем. Новим Клієнтам, які вперше звертаються за позикою, може бути необхідним надати:

 1. довідку про доходи;
 2. заставне майно;
 3. платоспроможного поручителя.

Якщо мова йде про картковий кредит, то велике значення має поточний баланс карти і наявність ній оформленого овердрафту або заборгованостей.  

Компанія «ШвидкоГроші» пропонує Клієнтам прості умови кредитування та зручний онлайн-сервіс, доступний цілодобово з будь-якого міста України. Для отримання кредита на картку потрібно надати:

 • паспортні дані;
 • код ІПН;
 • номер мобільного і банківської картки.

Процедура оформлення та ухвалення займе близько 30 хвилин, після чого гроші миттєво надійдуть на карту Клієнта. Максимальна сума позики становить 5000 гривень, а термін погашення 14 днів з можливістю пролонгації на невизначений період за умови своєчасного погашення відсотків по кредиту. Для повернення коштів можна використовувати:

 1. відділення «ШвидкоГроші»;
 2. персональний кабінет на сайті;
 3. будь-банківське відділення.

Клієнт не обмежений у виборі і може погашати кредит будь-яким зручним способом.

Переваги карткового кредиту «ШвидкоГроші»
Компанія має найбільшу мережу відділень по Україні та зручний онлайн-сервіс для кредитування через мережу Інтернет, де Клієнт отримує:

 • швидке і якісне обслуговування;
 • фіксовану процентну ставку;
 • прозорі умови без прихованих комісій та додаткових платежів;
 • гнучкі умови погашення позики з можливість пролонгації;
 • доступність онлайн-сервісу цілодобово.

Якщо терміново потрібні гроші, варто оформити кредит на картку від «ШвидкоГроші». Кошти надійдуть швидко, а повертати їх буде зручно.

 


Соседние новости