Тернополь- Наш Город
 

Городской портал Тернополя : ВУЗы Тернополя : Світлодіодні лампи - економічна вигода при хорошому світлі

Світлодіодні лампи - економічна вигода при хорошому світлі

світлодіодна лампаЯкщо ви читаєте статтю, де прописані недоліки світлодіодної продукції, то обов'язково подивіться дату публікації. Виробництво стрімко розвивається, на ринку з'являються нові, поліпшені продукти. Серед головних недоліків вказують їх високу вартість.

Зарубіжні виробники при рекламі своїх товарів люблять робити наступну заяву: «Світлодіодні лампи - це як електромобіль: дорого купити, але дешево їздити». Однак ціна автомобілів з електричним і бензиновим двигунами вже зрівнялася, а вартість на новітні освітлювальні прилади досягла доступного рівня. І на перше місце виходить гідність «дешево їздити».

Світлодіодні вироби споживають електроенергії в 5-10 разів менше, ніж традиційні галогенні або лампи розжарювання. Відчутну економію коштів відразу ж буде видно в рахунках при оплаті послуг енергопостачальним компаніям.

Світлодіодні лампи - перевага без переплат

Перша гідність - низьке споживання електроенергії. На друге місце виходить тривалий термін служби. Світлодіодні лампи можуть прослужити до 10 років. Чому можуть? При купівлі будь-якого товару ми завжди звертаємо увагу на виробника. Тут той же випадок. Більш дорогі вироби перевіреного виробника гарантують тривалий термін експлуатації. Ми платимо не за бренд, а за якість. Тому, купуючи продукцію, враховуйте цю особливість і самі вирішуйте, на чому економити.

У надійних виробників прилади обов'язково забезпечені:

  • ЕМС фільтром з конденсатором для придушення перешкод і забезпечення ЕМ сполучуваності з приладами
  • IC драйверами

Для таких пристроїв не страшні перепади напруги, забезпечується стабільний температурний режим (дуже важливо для діодів) і вирішується проблема з пульсацією світла.

Важливим параметром, яким не варто нехтувати - кут розсіювання світла. Виробник не може знати, де ви хочете встановити, і для чого вам потрібні джерела світла. Якщо плануєте зробити оригінальне підсвічування вітрини (картини, барельєфу тощо.), то варто придбати прилади з вузьким променем. Для загального освітлення краще обрати світильники з широким кутом проміння, рівномірним розподілом світла. Показник «кут розсіювання» обов'язково пишуть на упаковці і в описі товару.

Світлодіодна лампа - безпечне джерело світла

Які лампи небезпечні?

Люмінесцентні. Вони містять ртуть, тому розбити такі - нашкодити власному здоров'ю.

Розжарювання. Колба виготовлена ​​зі скла, легко б'ється і може поранити руки.

Світлодіодна лампа має високу міцність, не містить шкідливих елементів і ріжучих частин. Пристрій дуже простий. Корпус виконаний з пластика, в якості джерел світла - світлодіоди, є перетворювач напруги, алюмінієвий радіатор і цоколь. Колірна гамма випромінюваного світла залежить від хімічного складу напівпровідника. Вперше стало можливим робити вибір виробів з колірною температурою.

Стандартно пропонується три варіанти:

  1. м'який, злегка жовтуватий
  2. нейтральний білий, дуже близький до денного
  3. яскравий, холодний білий з блакиттю

Купуйте якісні джерела світла у перевіреного виробника - LEDSTORM.

 


Соседние новости