Тернополь- Наш Город
 

Городской портал Тернополя : В глубине тысячелетий : Квартири від забудовника стали привабливішими ціною

Квартири від забудовника стали привабливішими ціноюЗабезпечити себе і свою сім'ю житлом – це головна складова для батьків. Адже від наявності житла залежить життя всіх. Незручності, викликані постійним переїздом, пошуком нової знімною квартири, оцінювання умов життя і щомісячна трата грошей на квартиру – все це не по кишені середньостатистичної сім'ї. Саме тому перевага покупки квартири від забудовника тепер на боці новобудови.
Квартира в новобудові – це комфорт, і в першу чергу психологічний. Приємно усвідомлювати, що в квартирі ще ніхто не жив, що не потрібно переробляти щось. Всі дії, пов'язані з влаштуванням житла, будуть спрямовані на придбання свого, що неодмінно величезний плюс. Багато разів при куплі вторинного житла нові господарі були незадоволеними від того, що доводилося щось ремонтувати, щось міняти, постійно виявляються нові аспекти, що трясуть гаманець. А якщо беруть квартиру з індивідуальним опаленням? Невідомо, скільки ця установа булла в експлуатації до того, як її повісили, скільки разів її ремонтували. Безліч аспектів націлюють на покупку квартири від забудовника.
Немає сенсу переплачувати за косметичний ремонт, наявність опалення, теплих підлог, меблів та металопластикових вікон, тому що все це найчастіше вже включено у вартість вторинного житла. При купівлі квартири від забудовника підписується договір надання послуг і передачі нерухомості у власність покупця. Але в договорі завжди зазначено те, що виконує забудовник. Так, все популярнішими стало включати в договір в розділ обов'язки забудовника – встановлення металопластикових вікон, вхідних дверей, оздоблення стін під чистову, і наявність індивідуального опалення, якщо не опалюється весь будинок окремої котельні.
Купити квартири від забудовника під Києвом чи в межах Києва за адекватною, обґрунтованою ціною з розвиненою інфраструктурою стало реальним з ЖК «Агам», адже тільки даний комплекс враховує всі аспекти і запити сучасної людини. В даному житловому комплексі вже все продумано, немає необхідності думати про перепланування, про те, де гуляти з дитиною, ставити машину.
Таким чином, для того щоб жити без зайвих клопотів, краще жити у своїй власній квартирі, якщо йде процес пошуку житла, то краще подумати про те, щоб придбати квартиру в новобудові, тому що квадратура завжди більше, гарне планування, нормальні умови для життя, вигідний тариф - зручно, вигідно та надійно.


Соседние новости