Тернополь- Наш Город
 

Городской портал Тернополя : Отдых в Тернополе : Олексій Абасов: Україна має величезний потенціал для розвитку ділового туризму

Олексій Абасов: Україна має величезний потенціал для розвитку ділового туризму

Незважаючи на те, що наша країна долає наслідки останньої економічної кризи довше, ніж очікувалося, готельний бізнес в Україні продовжує успішно розвиватися. Наприклад, до кінця року у Києві з’явиться готель бренду Mercure, яка є однією з найбільших готельних мереж світу. «Звичайно, це складний і ресурсномісткий проект. Але AccorHotels розуміє, що діловий туризм в Україні має великий потенціал і перспективи, й готова інвестувати у цей напрямок», - розповідає генеральний менеджер групи Wisher Enterprise, яка спільно з AccorHotels по франшизі відкриє у Києві готель відомої мережі Mercure, Олексій Акимович Абасов. Бізнесмен вважає, що ця подія стане знаковою для українського ринку, оскільки проект Mercure є унікальним. «Він буде розвиватися у форматі, який об'єднує в собі готельний сервіс та конференц-послуги. Така концепція є надзвичайно популярною, і, як ми сподіваємося, зробить хоча б невеличкий внесок у розвиток ділового туризму в Україні», - розповідає Абасов. Готелі мережі відрізняються високими стандартами обслуговування та багатофункціональністю. Наприклад, Mercure Kyiv Congress знаходиться на території торгівельно-розважального комплексу, завдяки чому гості можуть легко організувати своє дозвілля, відвідавши магазини, кінотеатр, боулінг-клуб або роллердром чи льодову арену.

Крім того частиною готельного комплексу стане найбільший у Києві 18-зальний конгрес-центр, загальна площа якого складає 5000 кв. м. «Він буде обладнаний з допомогою сучасних технологічних рішень, які зроблять це місце ідеальним для проведення будь-яких ділових і приватних неформальних заходів», - розповідає керівник Wisher Enterprise Олексій Абасов. Фактично, у Mercure Kyiv Congress закладено ідею coliving-простору, яка передбачає, що відвідувачів чекають місця для роботи, розваг і проживання.

«Відтак, це не просто площа, яку потрібно здати в оренду. Такий формат вже неактуальний. Ми хочемо представити довготривалу стратегію створення креативно-інтелектуального місця для сучасних і прогресивних людей», - пояснює Абасов. Рига, доречі, яка є одним з небагатьох міст на теренах колишнього СРСР, де присутня мережа Mercure, побудувала готельний комплекс Mercure Riga Centre за схожою концепцією. Він знаходиться поряд із Старим містом та залізничним вокзалом, пропонує сучасні комфортабельні номери та великий конференц-центр, який підходить для проведення подій будь-якого масштабу - від наради ради директорів до масштабної конференції міжнародного рівня.

Олексій Абасов впевнений, що поява нового гравця на готельному ринку України стане позитивним сигналом для іноземних інвесторів, які переконаються в тому, що в Україну можна і потрібно інвестувати. «До того ж, практично кожна велика столиця Європи може похвалитися готелями Mercure: Відень, Берлін, Мадрид, Прага, Рим. Тому у нас і наших партнерів виникло цілком закономірне питання, чому в цьому списку немає Києва?», - каже підприємець. Олексій Абасов також говорить, що туристичний ринок України демонструє зростання. Але для його подальшого розвитку потрібна сучасна готельна інфраструктура. Тому інтерес до України з боку таких гравців як Mercure буде сприяти покращенню якості послуг для туристів та оновленню готельного фонду.

Детальніше про Олексія Абасова читайте на https://lb.ua/sport/2017/07/26/372460_aleksey_abasov_podderzhal_komandu.html


Контакты:

Адрес:
Телефон: